Support Groups

Legal Support Volunteer Group

Legal Support Volunteer Group; Team of volunteers who have/are studying law works to provide legal information and guidance required by the Academy and the beneficiaries.

Psiko-sosyal Danışmanlık Gönüllü Grubu

Psiko-sosyal Danışmanlık Gönüllü Grubu; Psikoloji eğitimi almış/alıyor olan gönüllülerden oluşan bu ekip, başta şiddet olmak üzere toplumsal cinsiyet eşitsizliğine dayalı hak ihlalleri durumunda, kadınların güçlü bir içsel motivasyonla mücadele edebilmesini sağlamak adına bütünsel bir yaklaşımı temel alan çalışmaları yürütmektedir.

Communication and Advocacy Volunteer Group

Communication and Advocacy Volunteer Group; Team of volunteers who have/are studying related to communication produces content for the social media channels used by the Academy, conducts needs analysis, and conducts the communication processes of active work in print and digital media.

Eğitim Destek Gönüllü Grubu

Eğitim Destek Gönüllü Grubu; Akademi çatısında gerçekleştirilen atölye ve eğitimlerin içeriğinin oluşturulması ve programların hazırlanmasına yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Program Destek Gönüllü Grubu

Program Destek Gönüllü Grubu, Kadın Öz Savunma Akademisi çatısı altında yürütülen ve ihtiyaç noktalarına yönelik programlar geliştiren bir yapıda destekleyici gönüllü çalışmalar yürütmektedir.

EN