top of page

Gizlilik Bildirimi

Kadın Öz Savunma Akademisi Derneği (www.kadinozsavunma.org) web sayfamızda yer alan tüm içerikler, fotoğraf ve videolar yazılı izin almadan kullanılamaz, başka ortamlara taşınamaz.

 

Kadın Öz Savunma Akademisi Derneği,  web sitesine girdiğinizde kişisel bilgilerinizin şahsi ve gizli olduğunu kabul eder. Bu doğrultuda, verdiğiniz kişisel bilgiler güvenli bir yerde saklanır ve sadece belirli personel veya yetkili kişiler tarafından ulaşılabilir. Kişisel bilgileriniz sadece amacınız hakkında bilgilendirmek ya da sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır. Kadın Öz Savunma Akademisi Derneği, elde ettiği kişisel bilgilerin gizli olduğunu kabul etmekte olduğu için çevrimiçi toplanan bilgileri, yasal olarak talep edilmedikçe, adli ya da idari soruşturma ya da davalar için gerekli görülmedikçe üçüncü şahıslara açıklamaz.

Herhangi bir web sitesi/dijital platformda, Kadın Öz Savunma Akademisi Derneği adı ve/veya logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. Derneğimizin www.kadinozsavunma.org alan adı dışında başka bir websitesi bulunmamaktadır.

 

“Gizlilik bildirimimiz” zaman içerisinde değişebilir, bundan dolayı websitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. Derneğimiz, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke edinmiştir. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız. Bu kurallar üzerinde, kendi takdirimiz ile değişiklikler, iyileştirmeler, eklemeler yapma ya da bazı kısımlarını çıkartma hakkını saklı tutarız. Lütfen değişiklikleri izlemek üzere bu siteyi düzenli olarak ziyaret ediniz. Bu değişikliklerin yapılmasını takiben, sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri ve site kullanım şartlarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

bottom of page